Всеукраїнський проект НОК України OlympicLab за напрямом “Чат з чемпіоном” був реалізований в Гостомелі

Таким чином 9 липня 2022 року підчас проведення Олімпійського дня – 2022 був реалізований даний проект в режимі онлайн з міжнародною участю!

Спеціальним гостем програми була – Луіза Злотковська (Польща), срібна та бронзова призерка зимових Олімпійських ігор у Сочі (2014 рік) та Ванкувері (2010 рік), учасниця зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані, яка презентувала в прямому ефірі на платформі Zoom свій улюблений вид спорту ковзанярській спорт для юнних спортсменів Гостомельської ОТГ та для наших прославлених олімпійців, серед яких були: Валерій Андрійцев – срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби, Володимир Матвійчук – учасник Олімпійських ігор з боксу, Наталія Пигида – бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, Дар’ї Михайлової– учасниці Олімпійських ігор з легкої атлетики, Анни Лисенко – учасниці Олімпійських ігор з боксу.

Слід зазначити що в заході прийняли участь також почесні гості: Ігор Малинський, член НОК України, голова відділення НОК України в Київській області який звернувся до присутніх з вітальним словом.

Вікторія Веселова, менеджер із зв’язків із суб’єктами олімпійського руху, яка виступила модератором заходу.

Володимир Ковальов – голова Комісії «Осередки НОК». Іван УРСТА – виконавчий директор НОК України у Черкаській області. Олександр ХРИПЛЮК – виконавчий директор Відділення НОК у Волинській області.В ході дискусії молодь та Олімпійці мали змогу задати запитання один одному та поспілкуватися на цікаві теми.

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати і цінні подарунки від НОК України та зробили загальне фото на згадку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *