В Ірпені відзначено переможців першого «Кубка Київщини» з регбі — 7

18 листопада на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені пройшов другий тур змагань на «Кубок Київщини» з регбі  — 7 у якому приймали участь, як дитячі,  так і  дорослі регбійні команди, а саме:  “Росомахи” Ірпінь, “Антарес”,  «Управління патрульної поліції міста Києва», “Дарниця”, “Ірпінь”, “Пегас”, “Національні дружини”, “Дмитрівка”, “Бориспіль”, “Клавдієво” та “Політехнік”.

Слід відзначити, що це перший представницький регбійний  турнір, який організовує  Федерація регбі Київської області,  разом з Управлінням фізичної культури і спорту КОДА та  Ірпінською міської радою і приємно констатувати, що змагання викликали неабиякий інтерес серед любителів цього виду спорту, які відвідали матчі на стадіоні «Чемпіон», як вчора, так і минулого вікенду, коли відбувся перший тур змагань.

Відверто кажучи, навіть  вчорашня прохолодна та дощова погода не зіпсувала справжнього регбійного свята, яке подарували організатори турніри, а навпаки,  дала можливість розкрити кожному спортсмену та команді свої справжні вольові та бійцівські якості, які можна було спостерігати у кожному проведеному матчі, як серед дитячо-юнацьких, так і дорослих команд.

Приємно було вчора побачити на стадіоні в Ірпені як старих друзів з регбі, так і представників ЗМІ, які завітали до нашого міста на цей турнір зі столиці України та обласних центрів, що свідчить про те, що регбі  стає дедалі популярним видом спорту у нашому регіоні.

І  особливо приємно констатувати, що cаме наш Ірпінь, де є новий, затишний стадіон «Чемпіон» і де за останній час суттєво оновлено спортивну інфраструктуру, стає своєрідною мекою об’єднання не тільки регбійної громади та й усього спорту і де за останній час було проведено чимало змагань на всіх рівнях, включаючи міжнародні матчі національних збірних команд з регбі.

Слід сказати, що й сама Київська обласна федерація регбі має Ірпінську прописку, а всім нам добре відомий та досвідчений тренер з регбі  Сергій Брюзгін є ще і президентом Київської обласної федерації з цього виду спорту, який набирає нового розвитку, як у нашому місті, так і обласних центрах Київщини і будемо вірити, що «Кубок Київщини» з  регбі — 7, це була лише перша ластівка, яка вилетіла з вирію майбутніх регбійних турнірів, які заплановано на наступний рік.

Та повернемося до самого турніру, який завершився вчора.  Першими вийшли на поле дитячі команди і виступи юних регбістів подарували неабиякі емоції, як вболівальникам,  так і їх батькам, яких  вчора було чимало на трибунах стадіону «Чемпіон і які палко підтримували своїх дітей.

Результати виступів дитячих команд:

U-10:   1. РК «Пегас» 2. РК «Антарес» 3. РК «Дмитрівка» 4. РК «Ірпінь» 5. РК «Бориспіль» 6. РК «Дарниця».

U-11:    1. РК «Ірпінь» 2. РК «Пегас» 3. РК «Бориспіль» 4.РК «Антарес» 5. РК «Дарниця» 6. РК «Політехнік».

U-13:    1. РК «Ірпінь» 2. РК «Дарниця» 3. РК «Дмитрівка» 4. РК «Пегас».

Дорослі:

  1. РК «Росомахи» 2. РК «Антарес» 3. Поліція 4. Національні дружини.

Серед дорослих команд переможницею турніру Кубку Київщини стала команда РК «Росомахи» представлена гравцями нашого міста Ірпеня,  яка у фінальному матчі здолала  команду «Антарес», бронзового призера національної першості з регбі-15 з рахунком — 12:10.

Окрім того, гравці команди «Росомахи» були нагороджені грамотами від мерії міста Ірпеня за бронзові медалі чемпіонату  Суперліги України з регбі — 7.

В матчі за 3-те місце, команда «Патрульної  поліції» з Києва перемогла команду «Національних Дружин» з рахунком  26:7, взявши реванш псля поразки першого туру  — 5:7.  Обидві команди, як дебютанти турніру,  отримали також ще й особливі, почесні таблички за участь у турнірі.

Після проведення турніру,  Евген Зборовський, капітан  регбійної команди «Патрульної  поліції» зазначив:  «Мрію у наступному році про чемпіонат України з регбі-7 серед  Управлінь патрульної поліції !»

Що ж, будемо сподіватися, що мрії народженні під час регбійного турніру на Ірпінській землі втіляться у реальність і вже у наступному році ми станемо свідками нових турнірів з регбі !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *