Ірпінчанин Ігор Поєдинок – 11 разовий чемпіон України з тхеквондо !

Приємна звістка надійшла сьогодні з харківського “Палацу спорта”, де вже в перший день змагань чемпіонату України з тхеквондо наш Ірпінчанин Ігор Поєдинок, який виступав у ваговій катеогрії 58 кілограм здобув золоту нагороду і вже  в 11 (!) раз став чемпіоном України.  (Три рази серед кадетів, три  рази серед юніорів,  три рази серед молоді і вже  двічі  серед дорослих !).

Приємно відзначити, що наш земляк Володимир Шваб  у цій же категорії  58 кг виборов бронзову нагороду цих змагань і таким чином відразу двоє Ірпінчан були сьогодні на медальному подіумі чемпіонату України серед дорослих у своїй ваговій категорії з чим ми і хочемо привітати наших спортсменів і побажати їм подальших успіхів у престижних  змаганнях з тхеквондо !

Користуючись нагодою хочеться привітати і іх досвідченого наставника Романа Страховського, який виховав цих спортсменів та Андрія Страховського, – депутата ІМР та засновника і очільника  Київської обласної федерації тхеквондо, яка має Ірпінську прописку !