Спортивна Київщина провела «Олімпійський день -2018» у місті Буча

Сьогодні близько 2000  спортсменів з усіх куточків Київщини завітали до нашого сусіднього міста Бучі,  аби взяти участь у обласному спортивно-масовому заході, який проводиться щорічно під патронатом Національного Олімпійського комітету України і за підтримки його обласних осередків.

Вже з самого ранку,  до Бучанського міського парку,  почали приїзджати команди з міст та районів Київщини, який було більше шестидесяти,   для участі у змаганнях з 9 видів спорту.

Мальовничий, центральний парк Бучі, по-особливому тепло зустрів  спортсменів у цей чудовий,  сонячний   день.

Урочиста церемонія відкриття  «Олімпійського дня — 2018 року» розпочалася з привітального слова мера  Бучі — Анатолія Федорука, який урочисто звернувся до учсників цього спортивного свята:

«Дорогі друзі,  шановні колеги ! Мені надзвичайно приємно у нашому місті приймати естафету від міста Вишневого, яке проводило цей спортивний захід у себе у минулому році, а вже сьогодні,  випав жереб і я дякую організаторам, що саме в нашому місті у   Центральний парк міста  Бучі, був обраний, як головна локація  у проведенні «Олімпійського дня — 2018».

Я дякую вам, що ви у добром, гарному настрої виїхали зі своїх домівок, зі своїх територіальних громад і  зібралися на цій площі. Гарного настрою, добрих забігів, гарних результатів і шаленного задоволення, коли будуте повертатися додому».

Потім за програмою урочистного заходу, відбулося урочисте відзначення  кращих спортсмені Бучанської територіальної громади,  де дипломи номінантам вручав сам очільник Бучі — Анатолій Федорук.

Від імені президента Національного Олімпійського Комітету України з привітальним словом до учасників цього заходу, виступив відомий борець вільного стилю —  Валерій Андрійцев.

Також з  привітальними словами до спортвсменів Київщини звернувся почесний президент Київського обласного осередку НОК України — Антон Мирончук, який після промови вручив подяки найкращим спортсменам на організаторам спортивного руху Київщини та Сергій Тимофеєв — начальник відділу спорту КОДА.

Учасники цього спортивного заходу хвилиною мовчання присвятили пам’ять про тих, хто пішов з життя у роки Другої світової війни та під час АТО на Сході України.

 Після цього, відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора НОК України.

І вже по закінченні урочистої частини,  відбувся чудовий виступ танцювального дівочого колективу, а також всім нам добре відомий спортсмен, призер чемпіонату світу та Європи  з  вільної боротьби,  срібний призер Олімпійських ігор — 2012 року у Лондоні, —  Валерій Андрійцев  провів фізкультурну розминку із  юними спортсменами Київщини, які в емоційному пориві зробили справжній спортивний вибух у Центральному бучанському парку.

Після чого,  розпочалися і самі спортивні змагання з 9 видів спорту, де без сумніву,  кожен учасник «Олімпійського дня — 2018»,   незалежно від віку та статі і зайнятого місця, пам’ятаючи головний Олімпійський принцип:  «Головне не перемога, а участь»,   отримав  величезне задоволення від проведенного спортивного свята у місті Буча !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *