Збірна Київської області завоювала Кубок України з фрі-файту 2021
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu.jpg)
Збірна Київщини з фрі-файту завоювала 14 золотих медалей та Кубок України !
??????????????
Спасибі тренерам які дуже добре підготували хлопців до цих змагань. Спасибі організаторам, суддям, уболівальникам і звичайно ж всім спортсменам які поклали всі сили щоб здобути цей Кубок, повідомляє на своїй сторінці у Facebook – Михаил Росохатый.
Це були перші змагання в 2021 році, через пандемію хлопці майже рік не виступали, було хвилювання, трохи втратили в класі, призабули що таке змагання))) але разом ми впоралися.
Попереду багато роботи, стартують чемпіонати областей, а за ними і чемпіонат України.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_7.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_3.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_4.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_6.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_8.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_9.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_10.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_1.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zbsrna_Kiyivskoyi_oblasti_z_fri_fajtu_11.jpg)