Визначилися команди півфіналісти Кубка Київщини з футболу

Вчора відбулися чвертьфінальні матчі Кубка Київщини з футболу, які пройшли у цікавій і напруженій боротьбі.

В Ірпені, на стадіоні “Чемпіон”, місцева команда “Кудрівка” у матчі проти команди “Колос” з Пустоварівки в основний час завершили гру у нічию – 1:1 і лише у серії післяматчевих пенальті ірпінчани здобули перемогу завдячуючи молодому голкіперу Андрію Следзевському, який тричі потягнув “кулястого” і допоміг команді з виходом до півфіналу.

Слід відзначити, що 21 річний голкіпер ірпінчан в цьогорічному чемпіонаті Київщини вже відіграв 5 матчів на нуль !

Також валідольним виявився матч і у Святопетрівську, де місцева “Баварія” лише на останніх хвилинах гри вирвала перемогу у амбітної команди “Денгофф” з Денихівки – 2:1.

Ось решта результатів вчорашнього кубкового ігрового дня:

ФК БОРОДЯНКАНИВА (Бузова) — 0:1 (Скляренко, 84).

Арбітри Грицай — Ступак, Подвальний. Спостерігач арбітражу Гриценко.

ФК КАЛИНІВКАДРУЖБА (Мирівка) — 2:4 (Козлов, 61, у свої ворота, Лебединець, 78 — Правук, 17, Головко, 19, Сотник, 42, Миколайчук, 70).

Арбітри Федорук — Костюренко, Васильєв. Спостерігач арбітражу Родіоненко.

БАВАРІЯ (Святопетрівське) – ДЕНГОФФ (Денихівка) — 2:1 (Возний, 87, 90+4 — Морозенко, 56). Вилучення: Васильченко, 74, Бровко, 83, Солонина, 88, Марійко, 90+1 (усі — Денгофф).

Арбітри Горбенко — Якименко, Волинець. Спостерігач арбітражу Денисюк.

КУДРІВКА (Ірпінь) – КОЛОС (Пустоварівка) — 1:1 (Малєй, 43, пн — Александровський, 49), серія пенальті — 3:1.

Арбітри Титов — Величко, Настусенко. Спостерігач арбітражу Скрипак.