Привітання з Днем фізичної культури та спорту від імені Анжели Макеєвої
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Анжела_Макеєва_ММА-1.jpg)
Після 25-ти років кар’єри професійної спортсменки, можу сказати, що для мене 10 вересня, як другий день народження. Кожного року цей день є святом для усіх, хто любить та живе спортом.
З власного досвіду скажу, що найкрутіші відчуття ти отримуєш не від нагород та кубків, а тому що ти став причиною того, що на міжнародній арені, в іншій країні звучить гімн України.
Багато наших хлопців та дівчат захищають нашу землю, волонтерять та роблять все для перемоги.
Ми вітаємо та дякуємо сьогодні тим, хто до війни захищав честь нашої територіальної громади та країни на спортивній арені, а сьогодні захищає її від ворога.
Низький вам уклін та зі святом!
Також я, як керівник обласного відокремленого осередку Федерації змішаних єдиноборств ММА України, хочу привітати нашу спортивну сім’ю Київської області зі святом спорту.
Хочу подякувати кожному спортсмену, тренеру та батькам за вашу важку роботу у такий скрутний час.
Нещодавно Збірна України ММА вдруге виграла чемпіонат світу ММА і це все ваша важка праця та віра у своїх вихованців та дітей.
Спортсмени, усім Вам міцного здоров’я, миру, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!
Любіть та підтримуйте спорт!
Спорт – це круто!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Анжела_Макеєва_ММА_Київська_область_232-78.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Анжела_Макеєва_ММА_111.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Анжела_Макеєва_ММА_Київська_область_232.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Анжела_Макеєва_ММА_Київська_область.jpg)