Ірпінь активний та незламний приєднався до Європейського тижня спорту #BeActive

24 вересня 2022 року на центральній площі міста Ірпінь пройшов спортивно — масовий захід Європейський тиждень спорту #BeActive який проходить в країнах Старого світу з 23 по 30 вересня.

Слід зазначити що вже вісім років цей проєкт, ініційований Європейською Комісією, спонукає людей до здорового способу життя – бути активними не лише впродовж тижня, але й залишатися такими активними протягом життя.

Даний проєкт призначений для всіх – незалежно від віку, походження та рівня підготовки – і допомагає людям, органам державної влади, спортивному руху, громадським організаціям та приватному сектору співпрацювати у галузі фізичної культури і спорту Власне ця ініціатива передбачає тісну співпрацю з національними координаторами та багатьма різними партнерами, які твердо підтримують його цілі.

В ході заходу учасники мали можливість спробувати свої сили у показових виступах які були представлені для громадськості, а саме: з хортингу, катанні на роликових ковзанах, брейк-дансу та дитячі змагання на велосипедах.

На сам кінець яскравими були концертні виступи від групи студії сучасної хореографії Fox Beat Irpin та талановитої співачки Sofia Yegorova.

#НОК#КОВНОК#Спорт#Ірпінь#BeActive.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *