Вітаємо команду Київщини – чемпіонів України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях !

З 19 по 23 вересня у Луцьку,  Волинська область пройшли змагання чемпіонату  України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях, де брали цчасть  38 команд та  понад 400 спортсменів з 21 регіону країни.  Дуже успішними ці змагання стали для команди з Київщини, яка виборола чемпіонське звання у командному заліку, – 22 нагороди(!) : 11 золотих, 7 срібних та з бронзових і у складі якої були і представники ірпінської ДЮСШ.

За підсумками змагань 2 спортсменів виконали норматив “Майстер спорту України”, (Анастасія Королюк та Станіслав Поляниця);
1 спортсменка (Тетяна Петруняк) виконала норматив «Кандидат у майстри спорту України»;
Програма змагань: спринтерська дистанція, масстарт, гандикап, спринтерська естафета.

Спринтерська дистанція (1 день змагань). Золоті нагороди вибороли: Тетяна Петруняк (Ж-12), Марія Тимощук (Ж-20), Микита Звягін (Ч-18), В’ячеслав Матяш (Ч-20), Віталій Гичко (Ч-21Е). Срібну нагороду виборола Світлана Кобець (Ж-20), а бронзовим призером стала Анна Жилик (Ж-12).

Масстарт (2 день змагань). Золоті нагороди: Тетяна Петруняк (Ж-12), Марія Тимощук (Ж-20). Срібні призери: Іван Драч (Ч-12), Віталій Гичко (Ч-21Е). Бронзові призери: Дмитро Набока (Ч-12), Микита Звягін (Ч-18), Світлана Кобець (Ж-20).

Гандикап (3 день змагань). Золоті нагороди: Тетяна Петруняк (Ж-12), Марія Тимощук (Ж-20) Микита Звягін (Ч-18). Срібні призери:В’ячеслав Матяш (Ч-20)

Спринтерська естафета (4 день змагань). Золоті нагороди вибороли: Анна Жилик, Іван Драч, Дмитро Набока, Анастасія Маглич (МІХ 12). Срібними призерами стали: Ірина Матвеєва, Михайло Татарніков, Данило Головач, Олександра Литвиненко(МІХ 14); Тетяна Петруняк, Ілля Машков, Тимофій Теремецький, Владислава Сєрікова (МІХ 16); Анастасія Королюк, Станіслав Поляниця, Віталій Гичко, Марія Тимощук (МІХ 21Е).

Арена змагань 1-го дня знаходилась у самому центрі міста у Луцькому замку (замок Любарта). У другий день змагань дистанція проходила в найдовшому у світі домі. Довжина цього “малюка” складає 1736 метрів (з відгалуженнями 3265м). В останній день, після змагань, ми здійснили креативну екскурсію-квест-фотосесію центром міста. Усе це, в поєднанні з фантастичною організацією змагань, залишило незабутні враження)))

Вітаємо усіх тренерів, спортсменів та їх батьків з перемогою !