З Днем народження Ларисо Анатолієвно !
Колектив відділення НОК України в Київській області вітає директора КЗ КОР «Київської обласної школи вищої спортивної майстерності» Шарай Ларису Анатоліївну !
Бажаємо щастя, удачі та успіхів!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Larisa_SHaraj.jpg)
Колектив відділення НОК України в Київській області вітає директора КЗ КОР «Київської обласної школи вищої спортивної майстерності» Шарай Ларису Анатоліївну !
Бажаємо щастя, удачі та успіхів!