В Борисполі пройшло засідання організаційного комітету з проведення “Олімпійського дня Київщини – 2021”
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/КОВНОКУ_Малинський_Тимофеєв.jpg)
Сьогодні 2 червня в актовій залі Бориспільскої міської ради пройшло чергове засідання організаційного комітету з проведення “Олімпійського дня Київщини – 2021”.
На зсіданні були присутні: голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, Бориспільский міський голова Володимир Борисенко, начальник Управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, а також суддівська колегія заходу та керівники структурних підрозділів міста, які задіяні в організації та проведенні спортивно-масового дійства !
Можливо висловити одне, що на сьогодні ми готові вже на 95% !
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/КОВНОКУ_Малинський_Тимофеєв_ОКjpg.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/КОВНОКУ_Малинський_Тимофеєв_ОК_jpg.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/КОВНОКУ_Малинський_Тимофеєв_ОК_Бориспільjpg.jpg)