В Ірпені урочисто завершився футбольний турнір «Кубок Ірпеня» серед юнаків 2010 р.н.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Кубок_Ірпеня_11-1024x371.jpg)
Сьогодні в Ірпені на полі спорткомлексу Університету ДФС України урочисто завершився футбольний турнір для юнаків 2010 року народження “Кубок Ірпеня”, який проходив протягом 3 днів і був організований за ініціативи відділення НОК України у Київській області, Федерації футболу Ірпеня та футбольного клубу «Кудрівка».
Сьогодні, в останній день змагань, визначилися команди призери та володар головного трофею турніру.
У матчі за 3 місце перемогу святкувала команда з Умані, яка перемогла юнаків з Боярки – 3:0.
У фінальному матчі турніру зійшлися команди “ДЮСШ”-14 ( Київ) та команда з Броварів.
У підсумку перемогу святкували футболісти столичної команди, які перемогли броварчан з рахунком 3:0.
По завершені фінальної гри відбулася урочиста церемонія нагородження команд та кращих гравців турніру, участь у якій взяли голова відділення НОК України у Київській області Ігор Малинський, член виконкому КОВНОКУ – Вадим Гаєвий, президент футбольного клубу “Кудрівка” Роман Солодаренко та перший віце-президент Федерації футболу Ірпеня Роман Коршиков.
Після урочистої церемонії нагородження команд, вже по традиції, учасники турніру зробили загальне фото.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8417-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8420-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8412-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8422-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8435-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8438-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8423-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8442-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8440-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8446-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8448-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8445-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8444-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8451-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Кубок_Ірпеня-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8460-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8461-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8462-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8463-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8464-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8466-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8467-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8468-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8478-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8480-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8482-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8483-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8485-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8488-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8490-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8491-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8493-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8497-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8502-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8503-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8505-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8506-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8508-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8511-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8512-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8514-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8517-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8519-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8521-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8525-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8526-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8529-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8530-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8532-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8534-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8536-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8537-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8538-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8540-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8542-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8546-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8544-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8551-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8553-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_8552-1024x682.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Кубок_Ырпеня_17062021-956x1024.jpg)