Урочистості з нагоди відїзду на Олімпійські ігри в Токіо борчині вільного стилю Ірини Коляденко!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/Проводи_Коляденко_в_Ірпені.jpg)
Сьогодні 18 липня в Ірпінському парку “Незнайко” за участі міського голови Олександра Маркушина та членкині Відділення НОК України в Київській області Віолетти Дворнікової пройшли урочистості з нагоди відїзду на Олімпійські ігри в Токіо-2020 борчині вільного стилю Ірини Коляденко!
Бажаємо Ірині та тренеру Володимиру Яременку успіху та підкорення п′єдесталу головних змагань світу!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/Проводи_Коляденко_в_Ірпені_11-1024x473.jpg)