Ірпінчанка Ірина Коляденко виборює бронзову нагороду на Олімпійських іграх у Токіо!

Вітаємо Ірину Коляденко з бронзовою нагородою Олімпіади-2020 у Токіо!!!

У боротьбі за бронзову медаль суперницею українки була Анастасія Григор’єва з Латвії, яка є дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу і у підсумку борчиня з Ірпеня Ірина Коляденко здобуває перемогу над досвідченою борчинею Анастасією Григор’євою 3:1!!!

Нагадаємо, що на старті змагань наша 21 річна спортсменка пройшла представницю Нігерії Амінат Аден завдяки перемозі на туше.

В 1/4-й перемогла Лун Цзя з Китаю знову завдяки туше і у півфінальній сутичці Ірина програла чемпіонці світу 2019 року Айсулуу Тинибековой.

Ірина Коляденко приносить Україні 11-у медаль на Олімпійських іграх в Токіо і повторює успіх Алли Черкасової!