Як відзначали професійне свято в Броварах
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/День_спорту_Бровари-1024x682.jpg)
Так, в рамках свята відбулася зустріч міського голови з активом фізкультурно-спортивного життя Броварів, де були відзначені цінними подарунками та подяками кращі спортсмени та тренери міської територіальної громади, – коментує відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради .
Також були проведені матчі в рамках футбольного турніру на підтримку ЗСУ «Кубок патріотів» на стадіоні МФК «Бровари» та на стадіоні села Требухів.