Вітаємо з Днем народження Івана Панасовича Куроченка!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Куроченко_Іван.jpg)
Сьогодні свій день народження святкує перший заступник голови відділення НОК України в Київській області, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний професор Державного податкового університету Іван Панасович Куроченко!
Олімпійська родина Київщини висловлює Вам найщиріші привітання та бажає міцного здоров’я, довгих років життя та творчого натхнення!