У місті-герой Ірпінь підтримали Юнацьку Олімпійську збірну України
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Олімпійський-диктант-у-Бучі-29.01.2024-777-1024x768.jpg)
Сьогодні за сприяння Відділення НОК України в Київській області, Ірпінської міської ради та Відділу фізичної культури та спорту ІМР на центральній площі Ірпеня Олімпійці та юні спортсмени міста-герой долучилися до Всеукраїнського проекту НОК України “Свято олімпійського прапора” з нагоди проведення ІV зимових Юнацьких Олімпійських ігор які на сьогодні тривають у провінції Канвондо.
Захід розпочався з вшанування пам’яті полеглих захисників та захисниць України. Опісля вітальне слово мали: Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський.
Право піднятття Державного прапора було надано учаснику бойових дій, офіцер полку особливого призначеня Ростіслав Чернобровий та майстеру спорту міжнародного класу з дзюдо, учасниці ІІІ Європейських ігрор Анастасії Чижевській.
А прапор Національного олімпійського комітету України підняли дворазова чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонату світу, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 Ірина Коляденко та Чемпіон України та бронзовий призер кубку Європи з дзюдо Денис Тупицький.
Осторонь такої події не залишились і почесні гості серед яких були присутні: заступниця міського голови – Юлія Устич; виконавчий директор відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України, учасник Олімпійських ігор в Атланті з дзюдо Карен Балаян, президент Української федерації хортингу Станіслав Федорів, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, заслужений тренер України, чемпіонка Європи та срібна призерка чемпіонату світу з дзюдо, засновниця СК «Дзюдока» Олександра Старкова, начальник відділу освіти Ірпінської міської ради Олег Білорус, майстер спорту міжнародного класу з мотоциклетного спорту, 18-разовий чемпіон України та чемпіон Європи, депутат Ірпінської міської ради – Олександр Пащинський, начальник відділу фізичної культури і спорту Ірпінської міської ради Юрія Пустова, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор Ірпінської ДЮСШ – Володимир Тарасов, а також члени Відділення НОК України в Київській області Антон Звєрєв та Олег Шарапов та депутатський корпус міської ради.
Бажаємо українській олімпійській команді успішних стартів, медального п’єдесталу і завжди достойно представляти нашу державу на міжнародних аренах.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-29.01-Ігор-Малинський-Малинський-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-29.01-Ігор-Малинський-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Олімпійський-диктант-у-Бучі-28.01.2024-7878-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Олімпійський-диктант-у-Бучі-28.01.2024-12343453-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-підняття-Олімпійського-прапора-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-29.01-Ігор-Малинський-Малинський-21313-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Олімпійський-диктант-у-Бучі-28.01.2024-12343453686-1024x768.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-777-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-підняття-Олімпійського-прапора-29.01.2024-1-1024x768.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-ірпінські-волейболістки-1024x768.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-29.01-12313.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Олімпійський-диктант-у-Бучі-28.01.2024-123434535675634634-1024x768.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/КОВНОК-в-Ірпені-29.01-1024x768.jpg)