У Богуславі на Київщині пройдуть змагання чемпіонату України з фігурного катання
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/ЧУ-в-Богуславі-на-Київщині.jpg)
Президія Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) на своєму засіданні 4 лютого ухвалила рішення щодо проведення на Київщині двох турнірів, – чемпіонату України з фігурного катання серед юніорів, який відбудеться 13-16 березня 2024 року в Богуславі, а також, чемпіонату України в категорії сеньйори, який пройде – 3-6 квітня 2024, який також пройде на льодовій арені цього міста.