Під егідою Відділення НОК України в Київській області пройшов Відкритий турнір з дзюдо “Незламні олімпійські надії”.

30 березня в закладі освіти села Тарасівка, Броварського району за ініціативи Відділення НОК України в Київській області та за для популяризації дзюдо та пропаганди здорового способу життя серед учнів Київщини, пройшов Відкритий турнір “НЕЗЛАМНІ ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ” з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Завдяки оргкомітету та суддівській колегії до складу яких увійшли: член виконкому Відділення НОК України в Київській, учасник Олімпійських ігор в Атланті з дзюдо Карен Балаян, член виконкому Відділення,суддя олімпійської категорії Сергій Гайдай, членкиня виконкому Відділення, заслужений тренер України Олександра Старкова, степендіат Відділення Богдан Рошак та засновник клубу дзюдо “Каскам” Великодимерської селищної ради Олексій Максак змагання відбулися на високому організаційному рівні де свою майстерність мали змогу продемонструвати 98 дзюдоїстів з регіонів області.

Також до урочистостей з нагоди свята спорту привітати майбутніх чемпіонів прибули почесні гості – голова Відділення НОК України в Київській області,член НОК України Ігор Малинський та виконавчий директор Відділення Вадим Гаєвий та представник спілки морських піхотинців.

За підсумками турніру всі учасники отримали сувенірні подарунки від НОК України та сертифікати, а призери та переможці були нагороджені кубиками, медалями та грамотами відповідних ступенів!

Як зазначив Ігор Малинський: “Одним із першочергових завдань Відділення НОК України в Київській області є розвиток та популяризації Олімпійського рух та спорту серед сільського населення Київської області!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *