“Посади дерево – вирости мир” – саме під таким гаслом пройшов #Ecolympic на Київщині.

11 квітня 2024 року на території одного з господарств Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «КИЇВОБЛАГРОЛІС» поблизу села Хотів що в Обухівському районі було реалізовано один з Всеукраїнських проектів НОК України #OlympicLab за напрямом #Ecolympic. Екологічна подія зібрала спортсменів, студентів та лісівників щоб висадити саджанці молодої сосни.

Все почалось з майстер класу та теоретичного курсу для присутніх, який провів в.о. генерального директора Підприємства Сергій Діденко, доречі майстер спорту України з боротьби греко-римської.

Далі почалась клопітка та важлива для нашого довкілля висадка до якої долучилася: голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, учасник Олімпійських ігор в Атланті з дзюдо Карен Балаян, виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, члени Відділення: заслужений тренер України Олександра Старкова, майстер спорту України з карате Антон Звєрєв, Віктор Гулай, Олег Шарапов, степендіатка Відділення Богдана Рошак та студенти-спортсмени Державного податкового університету та Ірпінського фахового коледжу економіки та права.

Після закінчення робіт працівники Київоблагролісу влаштували невеличкий пікнік!

Від команди Відділення НОК України в Київській області висловлюємо подяку керівнику Фонду державного майна України до якого відноситься ДП«Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «КИЇВОБЛАГРОЛІС»,члену НОК України Віталію Ковалю за підтримку та сприяння в організації зазначеного заходу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *