“Посади дерево – вирости мир” – саме під таким гаслом пройшов #Ecolympic на Київщині.
11 квітня 2024 року на території одного з господарств Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «КИЇВОБЛАГРОЛІС» поблизу села Хотів що в Обухівському районі було реалізовано один з Всеукраїнських проектів НОК України #OlympicLab за напрямом #Ecolympic. Екологічна подія зібрала спортсменів, студентів та лісівників щоб висадити саджанці молодої сосни.
Все почалось з майстер класу та теоретичного курсу для присутніх, який провів в.о. генерального директора Підприємства Сергій Діденко, доречі майстер спорту України з боротьби греко-римської.
Далі почалась клопітка та важлива для нашого довкілля висадка до якої долучилася: голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, учасник Олімпійських ігор в Атланті з дзюдо Карен Балаян, виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, члени Відділення: заслужений тренер України Олександра Старкова, майстер спорту України з карате Антон Звєрєв, Віктор Гулай, Олег Шарапов, степендіатка Відділення Богдана Рошак та студенти-спортсмени Державного податкового університету та Ірпінського фахового коледжу економіки та права.
Після закінчення робіт працівники Київоблагролісу влаштували невеличкий пікнік!
Від команди Відділення НОК України в Київській області висловлюємо подяку керівнику Фонду державного майна України до якого відноситься ДП«Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «КИЇВОБЛАГРОЛІС»,члену НОК України Віталію Ковалю за підтримку та сприяння в організації зазначеного заходу!
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435540305_920736416724298_3082049662943435275_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437523952_920736853390921_589855262514557499_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437751738_920736433390963_3467399411531258834_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437607447_920736873390919_1171160551697814957_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435787592_920736323390974_6365787131084162554_n.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437575362_920736476724292_4115676263815170191_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435560238_920737123390894_9026839100514862391_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435673608_920736243390982_6060452741734889860_n.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436524696_920737043390902_6315052568728396359_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437067648_920737420057531_4623765297704311310_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437128820_920736970057576_3047975013859403679_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437589519_920737296724210_3146188644664460729_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437523911_920737690057504_5573851459261344515_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437376791_920737670057506_391073777744152978_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/437167214_920736626724277_6782915837625106674_n-768x1024.jpg)