В Бородянці відкрили баскетбольний майданчик імені загиблого захисника України Іллі Грабара.
16 квітня 2024 року в селищі Бородянка відбулось відкриття баскетбольного майданчика імені Іллі Грабара який загинув боронячи нашу країну від російського агресора!
Ще пів року тому за спільної ініціативи голови Відділення НОК України в Київській області Ігора Малинського, Людмили Грабар голови благодійного фонду імені Іллі Грабара та президента Федерації баскетболу Київщини Віталія Лебединцева, а також завдяки реалізованій грантовій програмі вже сьогодні ліцеїсти Бородянського ліцею №1 отримали сучасну арену для занять баскетболом.
Ми впевнені що місцеві баскетболісти зможуть тренуватись та показувати свій рівень на змаганнях різного рівня!
Бажаємо успіху та розвитку молодим спортсменам!
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438852333_924009759730297_1739926253003562304_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438799551_924009876396952_4084875491588076290_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438861670_924009836396956_7754211034379803644_n-768x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438681469_924009966396943_3182740361850063985_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438861727_924010183063588_7474287406205572730_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438706743_924010359730237_8059770138012415045_n-1024x768.jpg)