Керівництво Відділення НОК України в Київській області підтримали регбістів Ірпінської громади.
23 травня Голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський та виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий відвідали тренування спортсменів Ірпінської ДЮСШ під керівництвом тренера – викладача спортивної школи Сергія Брюзгіна!
В свою чергу для покращення фізичного розвитку передали вітамінні комплекси від британської благодійної організації The Eneida Foundation на підтримку українського спорту!
Ми впевнені що саме такі кроки вносять вагомий внесок у розвиток Олімпійського рух на Київщині!
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579472075.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579470189.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579476743.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579479012.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579481215.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579493582.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579490124.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579498018.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1716579500722.jpg)