В Ірпені урочисто пройшла церемонія “Людина спорт 2017”

5 квітня в Ірпінській мерії  урочисто пройшла,  вже восьма за ліком, церемонія нагородження найкращих представників спорту у своїх номінаціях – “Людина спорт”,  за результатами спортивних здобутків за 2017 рік.

Слід сказати, що цей захід  зібрав велику аудиторію людей причетних до спорту,  серед яких були, як  титуловані спортсмени та відомі тренери, які підготували  чемпіонів світового та всеукраїнського рівня, так і юні спортсмени, які тільки роблять свої  перші кроки на спортивних аренах та майданчиках, їхні  батьки, наставники, шкільні вчителі фізичного виховання.

Цього вечора, підводячи підсумки спортивного року що минув,  було сказано  багато теплих слів та поздоровлень на адресу  кращих  спортсменів, тренерів і керівників спорту, які займаються і працюють у нашій спортивній школі, Університеті державної фіскальної служби України, Ірпінських загальноосвітніх школах та інших навчальних закладах, спортклубах міста та  на стадіоні “Чемпіон”.

Так, у  головній номінації “Спортсмен року” ( в  олімпійських та неолімпійські види спорту) перемогу святкували заслужені майстри спорту Яків Хаммо та Ярослав Амосов.

Відзначимо, що  студент нашого фіскального університету Яків Хаммо є переможцем турнірів з дзюдо Гран-прі Дюссельдорфа та Grand-Slam у Баку, бронзовий призер 1-х  Європейських Ігор, що пройшли у Баку.

Також наш спортсмен Ярослав Амосов  є триразовим чемпіоном світу, дворазовим чемпіоном Європи, чемпіон Євразії, володарем Кубка Європи з бойового самбо, а також на сьогоднішній день він є професійним борцем американської промоутерської компанії «Bellator».

У наступній конкурсній номінації “Спортивна родина” вітали сім’ї Міщенків, Шкурпел та Клименків;

У номінації “Кращий вчитель фізичного виховання” було визнано Костянтина Навоя (СЗШ №2), Миколу Нікітіна (методиста) і Тетяну Бєлікову (СЗШ №3).

Переможцями у номінації “Тренер року” стали заслужений тренер України Леонід Демновецький (регбі), Олег Кудінов (бокс) та Олег Опришко (тхеквондо).

Командою року – 2017 голосуванням обрали регбістів із Ірпінської ДЮСШ — чемпіонів України минулого року.

Також урочисто вшанували й інших спортсменів та людей, причетних до спорту і в решті  номінацій.

Приємною несподіванкою для автора цих рядків стала перемога у номінації  “Кращий спортивний  журналіст року – 2017”, так само, як і  колега по перу –  Людмила Горбата, яка,  на жаль,  не змогла бути присутньою цього вечора на церемонії  нагородження.

Приємно  відзначити, що за останній час в Ірпені зєявилися у кожній школі нові спортивні майданчики, було  збуновано новий, затишний, стадіон “Чемпіон” і вже в цьому році планується реконструкція та оновлення спортивних залів у загальноосвітніх школах міста. За останні роки у місті було проведено ряд міжнародних матчів на високому рівні з регбі, футболу, волейболу  і вже в цьому році,  у серпні місяці в Ірпені, планується проведення чемпіонату світу з футболу серед команд української діаспори, де до нашого міста планується приїзд близько тисячи учасників змагань, що дасть імпульс подальшого розвитку спорту у нашому регіоні і ще більш утвердить імідж нашого Ірпеня, як міста спорту та здоров’я !

Андрій Кравченко,

Головний редактор порталу “Ірпінь спортивний”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *