Збірна Київської області з регбі чемпіони зональних змагань чемпіонату України !

Cьогодні на спортивному полі Ірпінської ДЮСШ завершилися зональні змагання чемпіонату України з регбі серед юнацьких команд 2007 — 08 років народження і молодших  у Центральній зоні.

Так, за результатами виступів, команда Київської області у складі якої виступає переважна більшість гравців з Ірпінської ДЮСШ  стала переможцем цих зональних змагань. Другими стали юнаки з регбійного клубу   “Антарес” ДЮСШ” “Авіатор”  з міста Києва і третіми стали регбісти з команди  “Гарт”, які представляють Дмитрівку.

Саме ці три команди і потрапили до фінальної частини змагань чемпіонату України з регбі  серед юнаків 2007-08 років народження і молодших, який пройде  у нашому  місті Ірпені  15 вересня 2018 року на Центральному міському стадіоні “Чемпіон”.

Зазначимо, що у фіналі за 1-12 місця зіграють команди, які зайняли 1-е , 2-е і 3-є місця у зонах Захід, Центр, Південь , команди, яка зайняли 1-е і 2-е місця у зоні Схід + одна команда із зон Захід, Центр, Південь, яка зайняла четверте місце у своїй зоні і третя команда і зони Схід та має кращий клубний рейтинг за період 2013-17 років.

Склад фінального турніру:  «Буревісник» Хмельницький, ДЮСШ-2-«Станиславів» Ів.-Франківськ, ДЮСШ-4 Рівне, Збірна Київської області, «Антарес»-ДЮСШ»Авіатор» Київ, «Гарт», Дмитрівка Київської області, збірна Харківської області, РК «Ъ» Донецької області, «Анатра» Одеса, «Лідерс» Одеса, ОДЮСШ Одеса, ДЮСШ-10 Кривий Ріг.

Отож, у вболівальників цього виду спорту є чудова можливість побачити гру збірної Київської області з регбі на нашому рідному стадіоні в Ірпені у матчах  з кращими юнацькими регбійними командами України.

Вболіваємо за наших юних регбістів – разом !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *