Європейський юнацький олімпійський фестиваль у Вуокатті відкладено на березень 2022 року

Учора Європейські Олімпійські Комітети (ЄОК) у співпраці з Фінським олімпійським комітетом та місцевими організаторами вирішили, що зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2021 (ЄЮОФ) для спортсменів віком 14-18 років буде перенесено на 20-25 березня 2022 року.

Рішення прийнято, оскільки пандемія COVID-19 продовжує охоплювати європейський континент, тоді як тримісячна затримка також забезпечить більш оптимальні снігові умови на півночі Фінляндії, забезпечуючи тим самим найкращі умови для спортсменів на лижах та сноубордах.

Затримка також допоможе господарям заощадити на снігозатратах.В унікальному, одноразовому рішенні було узгоджено, що турнір з хокею з шайбою для хлопчиків відбудеться у грудні, як спочатку планувалося, щоб дозволити найкращим гравцям з Європи взяти участь у заході.

Усі інші види спорту, включаючи хокей для дівчат, будуть перенесені на березень.Очікується, що близько 1800 спортсменів з 48 Європейських національних олімпійських комітетів візьмуть участь у 9 спортивних дисциплінах на ЄЮОФ у Вуокатті.

У спортивній програмі будуть представлені гірськолижні лижі, біатлон, хокей з шайбою, сноуборд, лижні гонки, стрибки на лижах, шорт-трек, фігурне катання та скандинавські комбіновані змагання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *