Чемпіонат Київщини з футболу. 10 тур. “Кудрівка” (Ірпінь) – “Межигір’я” (Нові Петрівці) – 2:0

Сьогодні на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені відбулася календарна гра чемпіонату Київської області з футболу у вищій лізі, де ірпінська “Кудрівка” на своєму майданчику перемогла команду “Межигір’я” з Нових Петрівців з рахунком 2:0.

У першому таймі на 33 хвилині гри відзначився Лещенко, який чітко реалізував пенальті, після порушення гри у карному майданчику, а вже у другому таймі, на 59 хвилині Здановський чітким ударом з лівого флангу, робить рахунок 2:0.

У підсумку перемога ірпінчан, які після цієї гри набирають 17 очок і йдуть на 6 місті в чемпіонаті Київської області.

Результати інших матчів 10 туру у чемпіонаті.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) – ЮНІОР (Макарів) — 1:2 (Єрмак, 10 — Краснопір, 37, Гмизін, 85).

Арбітри Божко — Мошковський, Мельниченко. Спостерігач арбітражу Павленко.

РОНІН (Лісне) – ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:1 (Грищенко, 61 — Нечай, 77).

Арбітри Титов — Дубовий, Волинець. Спостерігач арбітражу Лісенчук.

ГОРОДОК-1998 (Васильків) – ДИНАМО (Фастів) — 2:3 (Півень, 14, Масальов, 62 — Валах, 12, пн, Афуваре, 18, Цап, 72, пн).

Арбітри Федорук — Дашко, Гейло. Спостерігач арбітражу Маслов.

ФК КАЛИНІВКА –ДРУЖБА (Мирівка) — 1:1 (Лебединець, 26 — Недоля, 53).

Арбітри Кутаков — Чопілко, Піценко. Спостерігач арбітражу Родіоненко.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)КОЛОС (Пустоварівка)— 3:3 (Сапоненко, 63, пн, Сіренко, 73, Скаскевич, 80 — Вдовика, 58, 89, Здебський, 60). Вилучення: Вдовика, 90.

Арбітри Бойко — Іващенко, С.Романюк. Спостерігач арбітражу Д.Романюк.

КУДРІВКА (Ірпінь) МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 2:0 (Лещенко, 33, пн, Здановський, 59). Вилучення: Гончарук (Межигір’я, 36).

Арбітри Скрипник — Величко, Костюренко. Спостерігач арбітражу Грицай.

НИВА (Бузова) – ДЕНГОФФ (Денихівка) — 5:1 (Таран, 21, Головатенко, 35, Миколаюк, 80, Сомов, 90, Зозуля, 90+3 — А.Ключик, 43).

Арбітри Гринь — Капленко, Близнюк. Спостерігач арбітражу Куб’як.