Олімпійська руханка на Київщині
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Олімпійський_день_Гостомель_3-1024x768.jpg)
Відзначаючи Міжнародний Олімпійський день, Гостомель і вся Київщина активно взяли участь в Олімпійській руханці “Заряджайся спортом”.
Дуже символічно, що за місяць до урочистого відкриття таких довгоочікуваних літніх Олімпійський ігор у Токіо вся Київщина Олімпійською руханкою підтримує наших олімпійців на шляху до Токіо, віримо у їх перемогу.
Олімпійська руханка пройшла в усіх куточка Київщини. Учасників руханки в Гостомелі вітав член відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий.
Олімпійську руханку проводили: стипендіат відділення НОК України в Київській області, майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), Чемпіон України серед дорослих, Чемпіон та призер міжнародних змагань, бронзовий призер клубного чемпіонату Європи- Ігор Поєдинок; майстер спорту Республіки Білорусь з гімнастики художньої , бронзовий призер чемпіонату Європи у групових вправах , восьмиразова чемпіонка Республіки Білорусь в індивідуальних та групових вправах, переможниця та призерка міжнародних змагань – Ганна Іванова; переможці чемпіонату України серед команд формейшн, представники національної збірної з танцювального спорту України – Клуб “Адажио” у складі Дмитро Тананаєв, Катерина Дорош, Максим Пилипенко, Катерина Мельниченко.
Варто зазначити, що Гостомель два роки тому відкрив Олімпійську Алею, а разом з тим підтримує спортсменів, які брали і братимуть участь в Олімпійських іграх.
Це вже другий Олімпійський день у Гостомелі, організований відділенням НОК України у Київській областу, в якому взяли участь не тільки спортсмени громади, а й працівники апарату Гостомельської селищної ради і дуже символічно – воїни Національної гвардії України, які впевнені, що такі заходи єднають націю і надихають на перемогу.
Вперед до вершин Олімпу !
ВІДЕО: https://www.facebook.com/puls.in.ua/videos/114392347442098
ВІДЕО: https://www.facebook.com/noc.org.ua/videos/602861313952317
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомел-і.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомел-757і.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомелі_23_06_2021.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомел-9-9jpg.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомел-907890jpg.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомел-.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійськийденьгостомель.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_Гостомелі__23_06_2021-1.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Олімпійський_день_Гостомель_4-1024x576.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/Олімпійський_день_Гостомель-1024x576.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/олімпійський_день_у_гостомелі.jpg)