Проведення Олімпійських уроків на Київщині в рамках Європейського тижня спорту #BeActive!

Сьогодні 21 вересня 2021року голова відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський, заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні — 2012 Валерій Андрійцев та член виконкому Відділення Вадим Гаєвий завітали до Бучанського НВК»СЗОШ І-ІІІ ст. — ЗОШ І-ІІІ ст.» №3.

В ході Олімпійського уроку школярі дізналася чимало цікавого про вільну боротьбу, про яку їм розповів Валерій та Ігор Йосипович, почули про перепони та непростий шлях через тренування, самодисципліну, змагальний процес і приємні миті перемоги.

Натомість захоплені прикладом непростого шляху до п’єдисталу найголовніших змагань світу, Олімпійських Ігор, спортивний актив школи представив показові виступи з видів спорту які розвивають у закладі освіти.

По закінченню свята спорту Ігор Малинський та Валерій Андрійцев передали стяг Національного олімпійського комітету України вчителю — методисту з фізичної культури Надії Забавській, а школярі отримали сувеніри від НОК України та зробили спільне фото на згадку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *