Блискучий виступ тхеквондистів Приірпіння на чемпіонаті Украіни у Харкові

Нещодавно  у Харкові завершився чемпіонат України по тхеквондо – 2017,   де наші спортсмени з Ірпеня та Гостомеля показали свої  найкращі бійцівські якості і привезли нагороди вищого гатунку з цих престижних українських змагань.

Ми вже розповідали про перший день змагань  чемпіонату України серед дорослих та юнаків у місті Харкові, де  наші спортсмени показали такі результати:   http://irpinsport.org.ua/rezultaty-vystupiv-thekvondistiv-irpenya-na-chempionati-ukrayiny-u-harkovi/

Слід сказати, що переможна хода наших бійців на цьому чемпіонаті продовжилася і в наступні дні першості, де наші юні тхеквондистии – Білоус Микита, Кудря Павло та Денисенко Богдан посіли відповідно перше, друге та третє місце, поповнивши  скарбничку медалей нашої команди у чемпіонаті України з тхеквондо – 2017.

Ми хочемо приєднатися до багаточисельних привітань з нагоди чудового виступу наших спортсменів і побажаннями подальших перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях !