Регбісти юнацької регбійної команди Ірпінської ДЮСШ — чемпіони України !

Приємна звістка надійшла сьогодні зі стадіону «Спартак» у Києві, де проходив заключний день змагань фінальної частини юнацького чемпіонату України з регбі серед юнаків 2002-2003 років народження, де наша Ірпінська регбійна команда вигравши три матчи поспіль у «Анатри» з Одеси — 40:7,  РК «Рівне — 15:12 та сьогодні, в одеської  команди «Лідерс» — 22:14, —  посіла перше місце у чемпіонаті України з регбі !

Вітаємо нашу команду та їх досвідченного наставника Леоніда Дембовецького, а також усю спортивну громаду нашого міста причетну до цієї перемоги у головному, юнацькому,  регбійному  чемпіонаті країни !

Приємно констатувати, що саме у цей день — 22 жовтня,  кожного року,  ми вітаємо наших юнаків з перемогами у юнацькому чемпіонаті України з регбі !

Так було  22 жовтня 2015 року,  коли віншували наших юних регбістів у мерії  Ірпеня, так було і 22 жовтня 2016 року  в Ірпінській ДЮСШ, де наших юнаків вітали керівники міста, спорт школи та їх батьки, після перемоги на юнацькому чемпіонаті України з регбі, який проводився на рідному стадіоні «Чемпіон» в Ірпені у перший день жовтня.

Тому,  є усі підстави лише втілити ідею у життя і називати 22 жовтня — «Регбійним днем Ірпеня» !

Нагородження юнацької команди Ірпеня 2003-2004 років народження — переможців чемпіонату України з регбі — 2016 року в Ірпінській ДЮСШ.

Матчі першого кола фінальної чаастини юнацького чемпіонату України з регбі за участю нашої Ірпінської регбійної команди — 2002-2003 р.н.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *