Сьогодні борець-вільник Валентин Бабій та його тренер Валерій Падалець завітали до КОДА
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Валентин_Бабій_в_КОДА.jpg)
У місті Скоп’є (Македонія) з 17 по 23 травня проходив чемпіонат Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років.
Представники Київщини – Валентин Бабій та Лілія Маланчук стали бронзовими призерами чемпіонату.
Валентин Бабій, вихованець ДЮСШ «Богатир» (Біла-Церква ), який тренується у Валерія Падальця, у напружених поєдинках, поетапно виборов перемогу у атлетів з Ізраїлю, Болгарії та Італії і здобув бронзову нагороду чемпіонату у ваговій категорії 79 кг.
Разом зі збірною командою України, Валентин Бабій продовжить активну підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться у листопаді у Сербії.
Лілія Маланчук стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи U23 у ваговій категорії 50 кг.
Сьогодні, 25 травня, Валентин Бабій та його тренер Валерій Падалець зустрітилися в КОДА з Сергієм Тимофеєвом – начальником Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, де обговорили низку важливих питань пов’язаних з подальшою підготовкою спортсмена до важливих Всеукраїнських та міжнародних змагань.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Валентин_Бабій.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Валентин_Бабій_і_його_тренер.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Валентин_Бабsq.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Збірна_України_з_вільної_боротьби_U-23.jpeg)