Вітаємо Якова Хамо з бронзовою нагородою чемпіонату світу з дзюдо!

З 6 по 13 червня в Будапешті (Угорщина) проходив чемпіонат світу з дзюдо, де було розіграно 15 комплектів нагород – 14 в особистому заліку і 1 – в командному.

В активі збірної України одна бронзова нагорода, володарем якої став Яків Хаммо, (вагова категорія понад 100 кг), який здобув вищу освіту другого магістерського рівня Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету ДФС України.

На шляху до нагороди Яків переміг румуна Владута Сіміонеску, австрійця Стефана Хегія, а в 1/4 фіналу поступився бразильцеві Рафаелю Сілві.

У втішному турнірі українець здобув перемогу над фінном Марті Пумалайненом і в поєдинку за бронзу переміг Гелу Заалішвілі з Грузії.

За підсумками рейтингового відбору у дзюдо право представляти Україну на ОІ-2020 отримали сім спортсменів.