Дарія Швабій і Юрій Трофімов- кращі спортсмени року в Ірпені !

Вже стало доброю традицією, протягом останніх років, відзначати кращих представників активної молоді у нашому місті.   Такий урочистий захід, пройшов  у нашій меріїі і сьогодні — 27 липня,  перед початком  36 сесії ІМР, де   очільник  міста Ірпеня — Володимир Карплюк, вручив  іменну стипендію для обдарованої молоді у 30 тисяч гривень, яку розподілили  у чотирьох номінаціях, де переможця турніру «Шляховий камінь» —  Юрія Трофімова та майстра спорту України Дарію Швабій було відзначено у номінації «Спортсмен року».

Також, свої нагороди отримали — Ірина Мурга — відома у місті зоозахисниця, керівник ГО «Центр захисту тварин» та директор КП «Служба захисту та лікування тварин» у  номінації «Громадський діяч».

За здобутки у культурно-мистецькій сфері стипендію отримали викладач Ірпінської музичної школи Марія Тимошенко — Білан та керівник народного ансамблю бального танцю КМЦ «Сузір’я» — Віталій Салямон.

Отож, користуючись нагодою привітаємо і ми наших номінантів і віримо, що їх досягнення,  надихнуть  молодь нашого міста, до ще більшої ініціативності та активності ! 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *