В Броварах відбулася церемонія відзначення кращих боксерів та тренерів Київщини за підсумками 2021року
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/КОВНОК_14535-1024x768.jpg)
Сьогодні 23.12.2021 року в Броварському спортивному фаховому коледжі відбулася церемонія відзначення кращих боксерів та тренерів Київщини за підсумками 2021року.
Даний захід відвідав і голова відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський та разом з президентом федерації боксу Київської області Костянтином Калашніковим нагородили подяками та цінними подарунками еліту боксу Київщини!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/Малинський-702x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/КОВНОК_14535-6767-67567-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/КОВНОК_1-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/КОВНОК_14535-6767-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/КОВНОК-1.jpg)