Презентація книги Івана Панасовича Куроченка під назвою «Організація фізичної культури і спорту в об’єднаних територіальних громадах України»

Сьогодні 17 лютого 2022 року в приміщенні Гостомельської селищної ради відбулася презентація книги (навчально-методичного посібника) Івана Панасовича Куроченка під назвою «Організація фізичної культури і спорту в об’єднаних територіальних громадах України», видання якої було здійснено за підтримки Гостомельського селищної голови Юрій Прилипко!
На заході очільник громади подякував автору посібника за його безцінний внесок у розвиток сучасної фізичної культури і спорту.Так ж свою вдячність автору посібника висловили й присутні, якій були на презентації. Вони переконані, що кожен з нас має піклуватися про здоров’я нації. Що наше завдання полягає в організації процесу та наданні всебічної підтримки в цій сфері.
На презентації були присутні:

Голова Гостомельської селищної ради — Юрій Прилипко; Голова Київсьго обласного відділення НОК України — Ігор Малинський; Перший заступник голови відділення НОК України в Київській області, почесний член НОК України — Іван Куроченко;
Голова Всеукраїнської профспілки спортсменів — Сергій Бізов; Начальник Навчально-спортивного комплексу — Вадим Гаєвий; Начальник Центру студентського спорту НСК Податкового університету — Антон Звєрєв; Срібний призер олімпійських ігор в Лондоні, Заслужений майстер спорту — Валерій Андрійцев та члени виконавчого комітету Гостомельської селищної ради.
В кінці зустрічі кожен з присутніх отримав книгу Івана Панасовича з його власним автографом, а також було зроблене спільне фото на згадку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *