Вітаємо з днем народження Олену Говорову!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Говорова_Олена-683x1024.jpg)
Сьгодні свій день народження святкує заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, голова комісії НОК України “Антураж атлет”, бронзова призерка Олімпійських ігор в Сіднеї 2000 Олена ГОВОРОВА!
Колектив Відділення НОК України в Київській області висловлює свої найкращі вітання та бажає міцного здоров’я, творчого натхнення та не зупинятися на досягнутому!