Презентація інноваційної платформи телемедицини в клініці “СТОЛИЦЯ”

23 січня 2024 року відбулася важлива подія у сфері охорони здоров’я України – презентація нової робочої платформи телемедицини в медичній клініці “СТОЛИЦЯ”.

Цей захід став результатом співпраці з нідерландською компанією Spectator Healthcare Technology і відбувся за підтримки Ігора Малинського, голови Відділення НОК України в Київській області.

На заході були присутні партнери:

•Медична клініка «СТОЛИЦЯ» в особі Бишенко Галини;

•Spectator Healthcare Technology в особі Witold J. Gorzynski;

•Посольство Королівства Нідерландів в особі Jorg Zinken;

•Посольство Королівства Нідерландів в Україні в особі Victoria Tarasenko-Gresko;

•Громадська організація «Українська медична місія» в особі Вернигора Дмитра;

•Міністерство охорони здоров’я України в особі Власюка Віталія;

•Комунальне некомерційне підприємство «Український реабілітаційний центр» Сєвєродонецької міської ради в особі Панова Ігора;

•Громадська Спілка «Всеукраїнський альянс офтальмологів» на чолі з Вітовською Оксаною

Ключовою частиною програми заходу стала демонстрація онлайн-відеоконсультації з лікарем. Цей момент яскраво проілюстрував практичність та результативність нової платформи, підкреслюючи, як сучасні технології можуть полегшувати та вдосконалювати доступність медичних послуг.

Телемедицина відкриває нові горизонти у медичному обслуговуванні, забезпечуючи швидкий доступ до якісних медичних послуг, знижуючи витрати та роблячи медичну допомогу доступнішою, особливо в віддалених регіонах.

Проєкт телемедицини від медичної клініки “СТОЛИЦЯ” та Spectator Healthcare Technology відкриває можливості для безкоштовного медичного обслуговування спортсменів, військових, постраждалих від війни, а також жителів деокупованих територій та районів з обмеженим доступом до медичних послуг.Stolytsya TeleMed App, новий додаток для телемедицини, дозволяє користувачам отримувати онлайн-консультації від кваліфікованих лікарів різних спеціалізацій.

Цей додаток забезпечує зручність у виборі часу та лікаря для консультації, а також дозволяє лікарям ставити діагнози, рекомендувати лікування та виписувати рецепти онлайн.

Крім того, Stolytsya TeleMed App гарантує безпеку та конфіденційність медичної інформації користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *