В селищі Ставище відбулося “Свято олімпійського прапора”
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/В-селищі-Ставище-відбулося-Свято-олімпійського-прапора-1024x768.jpg)
30 січня 2024 року за сприяння Відділення НОК України в Київській області та ініціативи члена виконкому Відділення Анатолія Щербини, а також з метою привернення уваги до олімпрійських подій, підтримки спортсменів – учасників та вболівання за Юнацьку Олімпійську збірну України учні Ставишенського ліцею № 1 долучилися до Всеукраїнського проекту НОК України “Свято олімпійського прапора” з нагоди проведення IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2024 у Канвондо.
З вітальним словом виступили педагог організатор ліцею Ольга Поліщук та член виконкому ВНОК України в Київькій області Анатолій Щербина.
Всі присутні отримали цікаву інформацію про історію Олімпійських ігор, учні збагатили свої знання про зимові види спорту, історію олімпійського руху відчули гордістьза успіхи українських спортсменів, а кращі спортсмени ліцею отримали подарунки від НОК України.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/В-селищі-Ставище-відбулося-Свято-олімпійського-прапора-122-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/В-селищі-Ставище-відбулося-Свято-олімпійського-прапора-11-1024x768.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/В-селищі-Ставище-відбулося-Свято-олімпійського-прапора-2323-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Флешмоб-Свята-олімпійського-прапора-відбудеться-на-льодові-арені-Білий-Барс-міста-Біла-Церква-778623нен-768x1024.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/В-селищі-Ставище-відбулося-Свято-олімпійського-прапора-1-1024x768.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Флешмоб-Свята-олімпійського-прапора-відбудеться-на-льодові-арені-Білий-Барс-міста-Біла-Церква-77862367-768x1024.jpg)