Гостомельска громада відзначила другу річницю деокупації від російських загарбників.
30.03.2023 Гостомельска громада відзначила другу річницю деокупації від російських загарбників.
Від Олімпійської родини Київщини до орочистостей доєдналися члени Відділення НОК України в Київській області Антон Звєрєв та Олег Шарапов, а також тхеквондісти спортивного клубу «Empire» під керівництвом тренерів вищої категорії з Олімпійського тхеквандо Опришко Олега та Світлани.
Дякуємо нашим воїнам за мирне життя!
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/434366780_913053080825965_7499336339756099648_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/434344172_913053137492626_3293903710997338037_n-1024x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/434397988_913053187492621_8214478807564825599_n-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/434404017_913053244159282_2765478646624965945_n-1024x768.jpg)