З нагоди Міжнародного дня спорту та з нагоди другої річниці визволення міста – герой Ірпінь від російських загарбників пройшли змагання з дзюдо.

З нагоди Міжнародного дня спорту та з нагоди другої річниці визволення міста – герой Ірпінь від російських загарбників пройшли змагання з дзюдо.

Саме з приводу цих двох важливих подій Ірпінський ліцей №1 прийняв юних спортсменів – дзюдоїстів щоб гуртом у спортивній атмосфері відсяткувати ці дати.

Адже саме у Міжнародний день спорту відзначаються чесноти та загальнолюдські цінності спорту, нагадування наскільки заняття спортом дозволяє нам піклуватися як про фізичне, так і про психічне здоров’я, а також несе в собі етичний принцип мирного співіснування, те, чого ми особливо потребуємо в ці неспокійні часи.

Тому минувшини вихідними пройшло спортивне свято для дзюдоїстів Ірпеня та приірпіння.

Не зважаючи на ракетні обстріли та завдяки нашим ЗСУ, досить юні спортсмени мали змогу показати місту, що підростаючи вони вже борються за свою перемогу.

Також окрім 115 учасників змагань, були присутні почесні гості: Ірпінський міський голова – Олександр Маркушин, учасник Олімпійських ігор в Атланті, член виконкому Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України – Карен Балаян, начальник відділу фізичної культури і спорту Ірпінської міської ради Юрія Пустова, член виконкому Відділення НОК України в Київській області, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Олександра Старкова, член Відділення НОК України в Київській Антон Звєрєв та степендіатка Відділення НОК України в Київській області Богдана Рошак які в свою чергу своїми промовами та настановам ще більш надихнули до перемоги юних дзюдоїстів.

Після запеклої та виснаженої боротьби, на учасників чекав оганізований тренерами спортивного клубу «JUDOKA» Олімпійський пікнік! Підчас якого діти разом з батьками мали змогу поспілкуватися, відпочити та скуштувати соковитий шашлик!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *