“Do like Olympians” під гаслом “На низькому старті – разом з ДПУ” відбувся в Ірпені.

Завдяки підписаному меморандум між Відділенням НОК України в Київській області та Державним податковим університетом 19 квітня 2024 року в стінах закладу вищої освіти було реалізовано Всеукраїнський проєкт НОК України серед дітей та молоді #DolikeOlympians.

Учасниками заходу стали понад 160 абітурієнтів з різних куточків Київщини і не тільки які були учасниками дня відкритих дверей, адже саме сьогодні в Університеті було дано старт вступній кампанії 2024.

І саме з нагоди цієї події як у справжньому спорті все почалось з Олімпійської руханки від студентів – спортсменів спеціальності: 017 “Фізична культура і спорт”.

Розігрівшись зацікавлена молодь мала зустрічі з командою університету, знайомство з освітнім простором, неформальне спілкування зі студентством, нетворкінг, тематичні активності.

Захід не пройшов без представників Відділення, який відвідав та прийняв активну участь в організації Виконавчий директор Відділення НОК України в Київській області, начальник Центру студентського спорту ДПУ Вадим Гаєвий.

По завершенню руханки Вадим Гаєвий наголосив: “Шановні майбутні здобувачі вищої освіти та присутні, сприяння здоровому та активному способу життя, пропаганда олімпійських видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей, молоді, різних верств населення є невід’ємною частиною сьогодення”.

Дякуємо ЗСУ за день без повітряних тривог та можливість проводити заходи які сприяють вихованню фізичної здоров’ї нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *