#DolikeOlympians
29.04.2024 року за ініціативи Відділення НОК України в Київській області в нещодавно відновленому закладі освіти гімназії №1 села Озера Гостомельської територіальної громади, який постраждав від наслідків “руского миру” на Київщині було реалізовано Всеукраїнський проєкт НОК України #DolikeOlympians! Учасниками драйвової руханки стали учні селищної гімназії спільно з учителями закладу на чолі з директором Віктором Духотою,а запальну руханку провели здобувачі вищої освіти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Державного податкового університету. Після спортивних активностей, член Відділення НОК України в Київській області Антон Звєрєв поспілкувався з дітьми про олімпійський рух та його ідеали, а також відповів на поставлені запитання!А завершився захід передачею комплекту м’ячів від НОК України та традиційним спільним фото всіх учасників.
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-576x1024.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5296740423651417171_y-2-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5296740423651417176_y-2-1024x768.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-1-1024x768.jpg)