Голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський відвідав Всеукраїнський турнір “Дитяча ліга Миронюка В. В.” з фехтування на шпагах який нещодавно пройшов в місті Бровари.
13-14.04.2024 року відбулись змагання з фехтування. Змагання зібрали більше 200 юних майстрів фехтування з Києва, Львова, Ужгорода, Запоріжжя, Харкова, Одеси та Хмельницького.Слід зауважити що турнір такого рівня проходив вперше в Броварах.Кращі результати серед броварчан показали Божок Богдан (категорія 2013 та молодше) та Василенко Нікіта (2015 та молодше), вони потрапили до вісімки найсильніших.Слід висловити слова подяки спонсорам які допомагають в розвитку фехтування на Київщині, а це: Masque, Київське сухе варення, Green Country, Cafe 21.3 та Андрій Василенко, Офіс професійної підтримки відновлення та Віталій Власюк, Броварська міська рада та Відділення НОК України в Київській області.Загалом всі учасники залишилося задоволеними від спортивного форуму та були нагороджені медалями,грамотами та цінними подарунками від спонсорів та НОК України.
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/1.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-2.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-2.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-1.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1024x769.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-1024x683.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-1024x650.jpg)