Борись, перемагай — мир для України здобувай!

Під таким гаслом в місті Герої Гостомель пройшов Олімпійський день — 2022.

Під час заходу з вітальним словом до молоді звернувся голова відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський та зачитав вітальні слова президента НОК України, Олімпійского чемпіона Сергія Бубки, а також нагородив подяками від НОК України та Відділення НОК України в Київській області діячів фізичної культури і спорту та меценатів.

Також для потреб громади були вручені боксерські перчатки, груши та м’ячі для занять футболом, волейболом та баскетболом. Спортивна частина дійства як завжди розпочалась із запальної руханки, за якою розпочались показові виступи секцій які популяризуються в місті: футбол, волейбол, баскетбол, бокс, дзюдо, хортинг, художня гімнастика, важка атлетика та тхеквондо!

Також дітвору в ході заходу розважали дресировані поліцейські собаки та панда!

Ізюменкою заходу стало реалізація проекту НОК України OlympicLab за напрямом «Чат з чемпіоном“ до якого в онлайн режимі приєдналася польська ковзанярка Луїза Злотковська.

Також на святі на радість юнним спортсменам були присутні олімпійці, а саме: Валерій Андрійцев, Наталя Пигида, Анна Лисенко, Дар’я Михайлова, Володимир Матвійчук.

По завершенню спортивної частини всі учасники отримали сувеніри від НОК України та могли зкоштували солодку вату, прохолодний махіто та лимонад!

Слід висловити подяку за підтримку та допомогу в організації заходу: БФ «Майбутне — дітям», БФ «Ми вдома», ФК «Кудрівка», ГО «Моя громада», ТОВ торговий дім «Вина світу», ГО «Ірпінський червоний хрест для тварин», Мережі автозаправних станцій «КЛО», ГО «За своїх», ГО «Гостомель майбутне», ГО «Янгол охоронець», СК «Дзюдока» та «Бойова жаба» та вісім тим хто приймав безпосередню участь у спортивному святі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *