В Броварах пройшов відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах та кросу на підтримку ЗСУ

Сьогодні за підтримки Відділення НОК України в Київській області в Броварах пройшов відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах та кросу у підтримку збройних сил України.

В змаганнях прийняли участь понад вісімдесят юних лижників з різних куточків Київщини та спортивних шкіл області: Бровари, Тетіів, Біла Церква, ОТГ Борщагівка та Рокитне, КО ДЮСШ, КОЛІФКС, БСФК.

В запеклій боротьбі на кожній дистанціі визначились свої чемпіони:- дівчата 2011 року народження і молодші: крос — Олена Біленко;лижоролери — Софія Біленко (обидві з ОТГ Борщагівка);- юнакі 2011 року народження і молодші: крос — Олександр Петрушко (Тетіів); лижоролери — Матвій Петренко (Бровари);- дівчата 2009-2010 років народження: крос і лижоролери — Ангеліна Григоренко (ОТГ Рокитне, БСФК);- юнакі 2009-2010 років народження: крос — Олександр Бишовий; лижоролери — Олександр Солодовник (обидва Тетіів);- дівчата 2007-2008 років народження: крос — Михайлина Ковальчук (Тетіів); лижоролери — Діана Єрмолова (Біла Церква, КОЛІФКС);- юнакі 2007-2008 років народження: крос і лижоролери — Максим Огородник (Тетіів, КОЛІФКС);- дівчата 2005-2006 років народження: крос і лижоролери — Софія Кравчук (Біла Церква, КОЛІФКС);- юнакі 2005-2006 років народження: крос — Андрій Мазюк (Тетіів); лижоролери — Андрій Осадчий (ОТГ Рокитне, БСФК).

Всі чемпіони і призери змагань були нагороджени дипломами управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, ексклюзивними медалями та подарунками від Відділення НОК України в Київській області.

Традиційно без подарунків не залишилися наймолодші учасники змагань Ліза Задорожна (2014 року народження з ОТГ Борщагівка) та Захар Петренко (2015 року народження з Броварів).

Дякуємо всім тренерам,відділенню НОК України в Київській області, юним спортсменам і їх батькам, спронсорам змагань за підтримку дітячого спортивного руху!

Діти — наше майбутнє!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *