#DoLikeOlympians: «Тато, мама, я – футбольна сім’я»

Цими вихідними за спільної організації Відділення НОК України в Київській області, Відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради та футбольного клубу “Фенікс” міста Гостомель на центральному стадіоні міста-героя Гостомеля відбулося родинне свято футболу “Тато, мама, я – футбольна сім’я” під час якого було реалізовано проєкт НОК України #DolikeOlympians.

Основною метою веселого сімейного свята було проявити свою спритність, кмітливість, наполегливість, витривалість, виховувати почуття колективізму, дисциплінованості, взаємодопомоги і взаємоповаги, любов до спорту і сім’ї.

До сімейних колективів на свято спорту завітали гості: виконавчий директор відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, начальник відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Катерина Павленко, член відділення НОК України в Київській області, головний спеціаліст відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Антон Звєрєв та головний суддя змагань, тренер футбольного клубу “Фенікс” міста Гостомель Сергій Іванків.

Змагання розпочались з традиційної Олімпійської руханки! А потім почалося, матчі між мамами та дітьми, татами та дітьми, а також вихованцями клубу між собою. Загалом свято футболу вдалося, а всі учасники в свою чергу були нагороджені медалями, сертифікатами, цінними подарунками та запашною та смачною піцою.

Дякуємо воїнам ЗСУ за мирне небо та можливість розвивати олімпійський рух у регіоні!

#НОК#КОВНОК#спорт#молодь#DoLikeOlympians

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *