Над УГСП замайорів прапор НОК України на підтримку учасників IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

У п’ятницю, 19 січня 2024 року, на честь проведення ІV зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2024 року у провінції Канвондо (Республіка Корея) в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбулася церемонія підняття Державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України.

Таким заходом в УГСП задекларували свою підтримку спортсменам Національної збірної України.IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри – це міжнародна мультиспортивна подія, яка вчетверте зібрала молодих спортсменів із різних куточків світу, аби вони продемонстрували свою майстерність у різних олімпійських дисциплінах.

На засіданні ректорату, яка передувало церемонії підняття стягів та, принагідно, приурочувалося до Дня Соборності України, ректор УГСП Віталій Коцур сказав наступне: «УГСП невпинно сприяє національно-патріотичному вихованню, популяризації, розвитку, розповсюдженню олімпійських ідеалів та принципів, гуманістичних цінностей олімпізму, олімпійського руху та олімпійських ігор, а також розвитку спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед сковородинівців.

Маємо гарні традиції, адже багато наших випускників, зокрема факультету фізичної культури, спорту і здоров’я є призерами та переможцями серії Олімпійських та Параолімпійських ігор щонайменше з початку 2000-х рр.».

Університет Григорія Сковороди в Переяславі уболіває за найкращих молодих спортсменів – представників зимових видів спорту, які упродовж 19 січня – 1 лютого 2024 року змагатимуться в корейській провінції Канвондо. Бажаємо всім юним українським олімпійцям успіхів та гарних виступів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *