В Бучі урочисто відкрили оновлену школу бойових мистецтв.
14 травня в героїчному місті Буча відбулися урочистості з нагоди відкриття школи бойових мистецтв! Слід зауважити що даний проєкт реалізовано завдяки підтримки уряду та народу Тайваню!
В свою чергу розділити приємні миті з юними спортсменами прибули почесні гості: високоповажний Посол Тайваню в Польщі – Шерон ВуМіський, очільник міста Буча Федорук Анатолій, голова Відділення НОК України в Київській області,член НОК України Малинський Ігор, народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк, начальник департаменту масового спорту та здоровʼя нації в Міністерстві молоді і спорту України Сергій Тимофеєв, учасник Олімпійських Ігор з дзюдо в Атланті, майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України та заслужений працівник фізичного виховання і спорту України Балаян Карен, заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Старкова Олександра, президент Київської обласної федерації боксу Москаленко Юліан, заслужений майстер спорту, чемпіон світу за версією WBC, віцепрезидент КОФБ – Віктор Постол, учасниця Олімпійських ігор з боксу, майстер спорту міжнародного класу з боксу Анна Лисенко, призерка чемпіонату Європи та світу з вільної боротьби Андреєва Олена. Своє перше тренування в оновлених залах вже сьогодні могли провести спортсмени секцій карате, дзюдо, рукопашного бою, волейболу та шахмат.
Ми впевнені що цей спортивний заклад виховає не одну плеяду чемпіонів високого рівня!
Слава Україні!
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152189-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152174-4.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152179-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC08857-1024x683.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152186.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152181-2.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152175-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152173.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152183-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/DSC08259-1024x755.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152182.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152177-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152178-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152184.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152188.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152176-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152185-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152187-1.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152172-3.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152180.jpg)
![](https://noc.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/msg895291628-152190-1.jpg)