Сьогодні в Ірпені відбулося спортивне свято «Олімпійського дня» !

Сьогодні в Ірпені за ініціативи відділення НОК України в Київській області разом з Ірпінською дитячо-юнацькою школою та при підтримці відділу спорту та управління освіти і науки Ірпінської міської ради було організовано та проведено свято спорту, краси та здоров’я — «Олімпійський день — 2021», під гаслом: «Рух — це здорово!»

Вже з самого ранку на Ірпінській набережній можна було побачити юнаків та дівчат, які займаються спортом в ірпінській ДЮСШ, а також в спортивних секціях та клубах міста і які активно та жваво розпочали цей Олімпійський день зі спортивної руханки.

Потім розпочалася урочиста частина спортивного заходу на якому були присутні мер міста Ірпеня Олександр Маркушин, начальник Київського обласного управління з фізичного виховання та спорту Анатолій Ільченко, депутат Ірпінської міської ради, президент Федерації хортингу України, директор ліцею №3 Станіслав Федоров, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олег Білорус, член виконкому відділення НОК України у Київській області Вадим Гаєвий, директор Ірпінської ДЮСШ, головний суддя змагань Володимир Тарасов та викладачі фізичної культури Ірпінських шкіл, відомі спортсмени, учасники Олімпійських ігор.

З привітальним словом до учасників свята звернувся мер міста Ірпеня Олександр Маркушин, який привітав спортсменів та тренерів у рідному місті спорту та здоров’я — Ірпені та побажав юнакам та дівчатам успішно виступити у своїх видах спорту.

З вітальним словом від голови відділення Ігоря Малинського звернувся і член виконкому НОК України в Київській області Вадим Гаєвий та привітав юних олімпійців з цим знаменним днем та вручив подяки за особистий вклад у розвиток Олімпійського руху на Київщині вчителям фізичної культури: Тетяні Бєліковій та Олені Федоровій.

Привітав учасників змагань і начальник Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Відділення НОК України в Київській області Анатолій Ільченко.

Потім розпочалися і самі змагання по програмі Олімпійського дня, де юнаки та дівчата 9х та 11х класів взяли участь у легкоатлетичному пробігу, а учні 5-х — 6-х класів грали турнір з міні-футболу, де головним патроном змаганнь був всім добре відомий у місті тренер Валентин Петрович Лисов.

Сьогодні в рамках Олімпійського дня в Ірпені було проведено і презентацію такого виду спорту, як флорбол.

Також цього дня на ринг вийшли і спортсмени — боксери, які провели свої спаринг бої. У школі № 2 в Ірпені паралельно проходили сьогодні і змагання зі стрітболу, де по завершенні змаганнь пройшло урочисте нагородження команд.

Після проведення забігів, ігор, боїв та Олімпійської руханки школярі — спортсмени отримали совї нагароди та подарунки від НОК України та міста.

Нагадаємо, що вже цієї суботи, 12 червня, у місті Борисполі пройде «Олімпійський день Київщини — 2021» на якому можна буде побачити спортсменів, які представлятимуть територіальні громади Київської області.

Свято «Олімпійського дня» активно крокує Київщиною !!!

Урочиста церемонія відкриття: https://www.facebook.com/andriy.kravchenko.10/videos/5750790644963621

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *