З Днем народження Олександре Дмитровичу!
Вітаємо з круглою датою, з 70-річчям голову лижного ветеранського руху Київщини Олександра Дмитровича Коваленко!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Олександр_Коваленко-768x1024.jpg)
Бажаємо, щоб життя грало всіма барвами, щоб настрій був завжди райдужним! Міцного здоров’я, багато уваги, підтримки, розуміння, участі та присутності поруч найулюбленіших і рідних. З Днем народження! Нехай горизонти наповнюються новими мріями та здійсненими бажаннями!
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Коваленко_Олександр.jpg)
![](http://noc.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/70_років.jpg)